نمایندگی رایبد خاویار
خانه / ماهی خاویار / فروش هفتگی 100 کیلو گوشت خاویاری
فروش گوشت خاویاری

فروش هفتگی 100 کیلو گوشت خاویاری

فروش گوشت خاویاری را در بازار داشتیم که این در سال های اخیر برای ما خیلی عالی می باشد.این نشان دهنده ی کیفیت ،مرغوبیت ، سالم و اصل بودن محصول ما می باشد. با توجه به تولید ماهی خاویاری ایرانی این محصول همه روزه آماده ی عرضه آن به بازاراست و فروش هفتگی100کیلو گوشت خاویاری را به بالا می رسانیم.که فقط صادر کننده و تولید کننده این محصول کشور ایران باشد.

فروش هفتگی 100 کیلو گوشت خاویاری

  فروش گوشت خاویاری

امروزه به دلیل بالا رفتن تمام بیماری ها و مصرف نداشتن ماهی خاویار در غذای هفتگی مردم نیاز خود را به این ماهی پیدا کردن و باز هم فروش ماهی خاویار در ایران افزایش یافته است. شما،می توانید از طریق تماس با مشاورین ما یا همان سفارش در سایت خرید ماهی خاویار ر بصورت جزیی،و کلی را داریم. فروش گوشت خاویاری با کیفت خیلی مهم می باشد ما باید همیشه حواسمان باشد که گوشت خاویار اصل را به ما می دهند نه بدل آن را همیشه بایدهرمحصولی را از محل اصلی آن تهیه کرد نه هر جایی.

فروش هفتگی گوشت خاویاری

فروش هفتگی گوشت خاویاری به خارج از مرزها سبب شده تا شرکت های تولید کننده خاویار ایرانی عملکرد بهتری را در بازار جهانی داشته است. با توجه به بسترهای مناسبی که برای تولید ماهی خاویاری ایجاد شده است امروزه فروش هفتگی مابه اوج خود خواهد رسید.

دلایل کاهش فروش گوشت خاویاری در گذشته

  • صید بی رویه ی ماهی خاویار باعث همین موضوع شده به همین تا چندین سال که باز بتوانیم فضاهای پرورش ماهی را ایجاد کنیم و تا بلوغ شدن ماهی حداقل 10 سال لازم است . 10 سال هم برای طی کردن مراحل قانونی و سرمایه ی زیاد باعث شد که یه مدت خاویار ایران فراموش شود. ولی امروزه این درست شده و ماهی صادرات و ماهی خاویار به کشورهای اروپای ، آسیاسیی ، عربی را داریم.
  • آلودگی آب دریا با فضولات نفتی ، و انسانی، پلاستیک هایی که وارد آب دریا می کنند.

انواع گوشت ماهی خاویاری

  • فیل ماهی
  • سیبری
  • شیب
  • ازون برون
  • قره برون
  • تاس ماهی روسی
  • تاس ماهی ایرانی

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

فروش بچه ماهی فیل ماهی

فروش بچه ماهی فیل ماهی

فروش بچه ماهی فیل ماهی اکنون در بازار ایران به صورت عمده و خرده انجام …

بدون دیدگاه

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار