نمایندگی رایبد خاویار
خانه / رایبد خاویار / آدرس فروشگاه خاویار در گیلان

آدرس فروشگاه خاویار در گیلان

اطلاعات کامل نمایندگی فروش خاویار و همچنین آدرس فروشگاه خاویار در گیلان مازندران، تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز و… را می توانید به صورت آنلاین و به لحظه دریافت نمایید. رایبد خاویار مرکز فروش خاویار ایرانی است و دارای نمایندگی فعال در شهرهای مختلف و همچنین فروشگاه اینترنتی به آدرس www.raibodcaviar.ir می باشد.

آدرس فروشگاه خاویار در گیلان

خرید خاویار از نمایندگی رایبد خاویار

شما عزیزان می توانید اطلاعات کامل نمایندگی فروش خاویار ایرانی در شهر و منطقه خود را با تماس تلفنی یا ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی از مدیر بازرگانی مان دریافت نمایید.

محصولات عرضه شده در فروشگاه ما

  • انواع خاویار ایران
  • گوشت ماهی خاویاری
  • روغن ماهی خاویار
  • پوست ماهی خاویاری
  • سایر محصولات لوکس دریایی

فروشگاه خاویار در دست شما

در دنیای امروز بازار ها و فروشگاه ها تغییرات اساسی کرده اند. اکنون شما با داشتن گوشی هوشمند و وصل شدن به اینترنت می توانید تمام فروشگاه ها را در دستانتان داشته باشید. با کمترین زمان به تعداد بسیار زیادی فروشگاه سر بزنید و با انتخاب ها متنوع روبرو هستید و می توانید از بهترین گزینه مد نظرتان خرید نمایید.

رایبد خاویار نیز برای معرفی هر چه بیشتر خاویار ایرانی و حضور پررنگ تر خاویار در ایران، فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد نموده است. همچنین وظیفه خود می داند که با حضور مستمر در شبکه های اجتماعی پاسخگو سوالات و دریافت کننده نظرات شما عزیزان باشد.

معرفی کردن خاویار و ماهی خاویاری

در دنیا ایران را به نام خاویار و فرش می شناسند، اما مردم کشورمان ماهیان خاویار و خاویار ایران را چقدر می شناسند. دریای خر محل زندگی بیش از ۹۰ درصد ماهیان خاویاری در دنیا است و گران ترین خاویار دنیا در همین منطقه تولید می شود. خاویار بلوگا ایرانی که از فیل ماهی خاویاری تولید می گردد گران قیمت ترین رقم خاویار در دنیا است. رایبد خاویار برای حضور قوی تر در اینترنت، سایت های متعدد جهت معرفی انواع خاویار های ایرانی و تشویق به صادرات خاویار ایجاد نموده است تا دوباره بازار صادرات و فروش خاویار ایرانی رونق گذشته را داشت باشد.

نزدیکترین آدرس فروشگاه خاویار در گیلان

نزدیکتری آدرس فروشگاه خاویار شاید همان موبایلتان باشد. با یک سرچ کوتاه می توانید فروشگاه های متعدد خاویاری با خاویار ها که عرضه میدارند را با هم مقایسه و انتخاب کنید و در نهایت خرید داشته باشید و درب منزلتان تحویل بگیرید.

انواع خاویار رایبد خاویار

  • خاویار بلوگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار سوروگا
  • خاویار بری

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

برترین نوع خاویار برای صادرات

برترین نوع خاویار برای صادرات کدام است؟

برترین نوع خاویار برای صادرات کدام است؟ یکی از مهم ترین خاویارهای ایران که امروزه …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار