نمایندگی رایبد خاویار
خانه / خاویار مروارید قروق تالش / فروش مروارید قروق تالش در اصفهان

فروش مروارید قروق تالش در اصفهان

فروش مروارید قروق تالش در شهر های مختلفی صورت می گیرد و به دلیا ویژگی های منحصر بفردی که دارد طرفداران زیادی به خود جلب کرده است. طرفداران این خاویار برای خرید و فروش مروارید قروق تالش در اصفهان می توانند به مراکز فروش مراجعه کنند.
خاویار جزو گران قیمت ترین غذاهای دنیا محسوب می شود و عده ای آن را به عنوان صبحانه و عده ای برای سایر وعده های غذایی از آن مصرف می کنند.
در مصرف خاویار فواید زیادی وجود دارد که اهمیت آن را برایمان آشکار میکند‌ قیمت این غذا بسیار زیاد است و بسیار کمیاب می باشد اما ایران از این نظر بی نیاز است و درصد زیادی از خاویار ها را دارا می باشد.
خاویار ها از تخم بارور نشده ماهیان خاویاری تهیه می شود که داری انواع متنوعی است که در ادامه آن ها را بیان می کنیم.

خرید انواع ماهی های خاویاری

برای خرید ماهی های خاویاری باید به فروشگاه های خاص و معتبری مراجعه کرد که به فروش این محصول می پردازند همچنین حین خرید باید از اصل بودن خاویار اطمینان حاصل کنید.
انواع ماهی های خاویار به صورت زیر می باشد

 • فیل ماهی
 • ماهی اوزون برون
 • قره برون
 • چالباش

از هرکدام از این ماهی های خاویاری، خاویار های مختلفی تهیه می شود. به طور مثال خاویار بلوگا از فیل ماهی بدست می آید که دارای درشت ترین اندازه دانه می باشد.
خاویار آسترا از انواع تاس ماهی تهیه می شود که دارای اندازه های متوسط می باشد و طیف رنگی گسترده ای از خاکستری تیره تا زیتونی روشن را در بر میگیرد.
خاویار سوروگا که از ماهی ازون برون تولید می شود کوچکترین اندازه را بین انواع خاویار ها دارا می باشد و طعم بسیار خوبی دارد.

مروارید قروق تالش در اصفهان

خواص خاویار

این ماده بسیار پرخاصیت که دارای ویتامین ها و مواد معدنی متنوعی می باشد خواص زیادی دارد که در ادامه به بیان آنها می پردازیم.
خاویار بسیار انرژی زا می باشد و در افزایش توان افراد اهمیت دارد علاوه بر این در علم پزشکی و طب دارای جایگاه ویژه ای می باشد که در زیر ات این موضوع را بیان می کنیم.

 • این ماهی باعث پیشگیری و درمان بیماری های گوارشی و قلبی می شود.
 • در جلوگیری از ابتلا به افسردگی و بیماری های روحی بسیار اثر بخش است.
 • در روند شیمی درمانی و درمان سرطان ها حائز اهمیت است.
 • همچنین این ماده غذایی در تسکین درد ها مهم است.

با دانستن این مطالب به اهمیت خرید و مصرف خاویار پی بردید البته قیمت خاوریار بسیار گران می باشد و تنها عده خاصی از جامعه قادر به خرید آن ها هستند. با این حال نباید این موضوع سبب شود شما به خاویار های تقلبی موجود در بازار روی بیاورید.
خاویار های تقلبی که از پارافین ساخته می شوند نه تنها خاصیت ندارند که دارای ضرر نیز می باشند. این مدل های تقلبی دارای رنگی تیره تر، اندازه ای متفاوت تر و بدون خاصیت انعطاف پذیری هستند.

مروارید قروق تالش در اصفهان

خاویار مروارید قروق تالش در اصفهان

این نوع خاویار دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشد و در شهر تالش تولید می شود. بسته بندی این خاویار فلزی می باشد و دارای ویژگی هایی چون

 • طعم عالی
 • رنگ طبیعی
 • قیمت مناسب
 • بدون حالت چسبندگی
 • بسته بندی عالی

می باشد که این ویژگی ها سبب شده مشتریان زیادی را به خود جذب کند. فروش این خاویار در ایران و بازار های خارجی بصورت عمده می باشد و بخش زیادی از اقتصاد کشور را به خود اختصاص داده است.
انواع خاویار مروارید قروق تالش در اصفهان به شرح زیر است

 • خاویار سرخ مروارید قروق
 • خاویار سیاه مروارید قروق
 • خاویار طلایی مروارید قروق

علت این نامگذاری ها به دلیل ویژگی های ظاهری هرکدام می باشد. هر کدام دارای انواع ویتامین های مورد نیاز برای بدن همچونA.E.B.C می باشند.

مروارید قروق تالش در اصفهان

فروش مروارید قروق تالش در اصفهان

به دلیل ویژگی هایی که گفته شد فروش این نوع خاویار بین همه بسیار رونق یافته است و طرفداران ویژه ای را به خودشان جذب کرده اند. خریداران برای تهیه خاویار اصل به مراکز فروشی که در همه شهر ها از جمله اصفهان وجود دارد می روند.
هنگام خرید از اصل بودن خاویار مطمعن شوید و از فروشنده در این باره سوال نمایید. فروش مروارید قروق تالش به صورت عمده و با قیمت مناسب صورت می گیرد‌

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

قیمت مروارید قروق تالش

قیمت مروارید قروق تالش

این ماهی های خاویاری در میان انواع مختلف ماهی ها توانسته اند مشتریان زیادی را …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار