نمایندگی رایبد خاویار
خانه / خاویار اصل / قیمت خاویار ۵۰ گرمی اصل در نمایندگی
قیمت خاویار ۵۰ گرمی اصل در نمایندگی
قیمت خاویار ۵۰ گرمی اصل در نمایندگی

قیمت خاویار ۵۰ گرمی اصل در نمایندگی

قیمت خاویار ۵۰ گرمی اصل را در نمایندگی های مجاز می توانید جویا شوید. خاویارها از لحاظ اندازه با یکدیگر متفاوت می باشند و این موضوع یکی از دلایل اصلی در تغییر قیمت خاویار می باشد. خاویارهای ایرانی در بیشتر نمایندگی ها بیشتر در قوطی های ۵۰ گرمی بسته بندی و برای مصرف شخصی و به صورت جزئی به فروش می رسند. قیمت خرید و فروش خاویار ۵۰ گرمی اصل را فقط از نمایندگی های مجاز اعم از رایبد خاویار دریافت کنید چون این مجموعه دارای خاویارهای با کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.

قیمت خاویار 50 گرمی

قیمت خاویار ۵۰ گرمی

معمولا انواع خاویارها با قوطی های ۵۰ گرمی کنسوری هستندو هر کدام به سبب کیفیتی که دارند دارای قیمت بسیار متنوع می باشند. برای خرید هر محصول نیازمند اطلاعات مفید و مناسبی اعم از قیمت می باشد و بر این اساس تمام خریداران به فروشنده هایی مراجعه می کنند که دارای قیمت مناسب تری باشند. قیمت خاویار ۵۰ گرمی را بیشتر می توانید از فروشگاههای مجاز دریافت نمایید. فروشگاه رایبد خاویار نیز یکی از فروشگاههای اینترنتی است که خاویار را در انواع بسته بندی های مختلف برای مشتریان به فروش می رساند.

قیمت خاویار 50 گرمی

قیمت خاویار ۵۰ گرمی بلوگا و بری

یکی از بسته بندی های پر فروش خاویار بلوگا بری بسته بندی ۵۰ گرمی می باشد. بسته بندی ۵۰ گرمی بلوگا و بری هر کدام با یک قیمت متفاوت به فروش می رسند. خاویارهای ایرانی دارای انواع مختلف می باشند که خاویار بلوگا دارای بهترین نوع خاویار می باشد و از بین تمام خاویارها دارای رتبه اول خاویار جهان می باشد و خاویار بری در رتبه های تقریبا آخر است و دارای قیمت پایین تر از خاویار بلوگا می باشد. انواع درجه بندی خاویار بلوگا و بری عبارتند از:

درجه بندی خاویار بلوگا

 • امپریال
 • درجه یک
 • درجه دو

درجه بندی خاویار بری

 • رویال
 • رقم یک
 • رقم دو

قیمت خاویار 50 گرمی

قیمت خرید خاویار اصل در ایران

قیمت خاویار ۵۰ گرمی اصل در ایران به سبب کیفیت خاویار بسیار بالا می باشد. در ایران و جهان خاویارهای به میزان عمده تولید می شود ولی خاویار و ماهی تولید شده در استان گیلان دارای بهترین کیفیت می باشد چون این ماهی با آب دریا و به صورت طبیعی پرورش داده می شود و شما می توانید انواع ماهی خاویاری و خاویار شمال کشور را از تنها فروشگاه اینترنتی آن که رایبد خاویار است خریداری نمایید.

قیمت خاویار 50 گرمی

نحوه خرید خاویار از نمایندگی

نحوه خرید خاویار از نمایندگی به دو صورت حضوری و اینترنتی صورت می گیرد. امروزه به سبب مشغله کاری و فکری که کلیه افراد دارند تمام محصولات به صورت اینترنتی خریداری می شود و این موضوع باعث شده تا فروشگاه رایبد خاویار تاسیس شود و بهترین خاویار را به روش اینترنتی در اختیارتان قرار دهد.

قیمت خاویار 50 گرمی

انواع خاویار قابل عرضه در نمایندگی ها

 • خاویار بلوگا
 • خاویار سوروگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار بری
 • خاویار فشرده
 • خاویار طلایی

قیمت خاویار 50 گرمی

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

چه خاویاری برای بازار اروپا عالی است

چه خاویاری برای بازار اروپا عالی است؟ خاویار بلوگا که از نوع مرغوبترین ماهی است …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار