نمایندگی رایبد خاویار
خانه / نمایندگی خاویار / پخش خاویار سالمون
پخش خاویار سالمون

پخش خاویار سالمون

پخش خاویار سالمون در ایران از طریق رایبد خاویارخاویار سالمون چیست و مصرف آن چه خواصی دارد؟ آیا از قیمت فروش خاویار ماهی سالمون در بازار داخلی کشور مطلع هستید؟ آیا می دانید برای خرید آن بایستی به کدامیک از مراکز پخش خاویار در بازار حقیقی و یا مجازی مراجعه کرد؟ پخش خاویار سالمون در بازار داخلی، پررونق تر از پخش خاویار سیاهی است که از نظر قیمتی در جهان بسیار گران است.
چرا؟

• چون دسترسی به آن آسان تر است.
• قیمت مناسب تری دارد.
• خواص آن کم از خاویار سیاه نیست.
و موارد دیگری از این قبیل

خاویار سالمون چیست؟

سالمون یکی از بهترین ماهی هایی است که گوشت فوق العاده خوش طعمی دارد. تخم این ماهی که رنگی قرمز متمایل به نارنجی دارد، به عنوان خاویار این ماهی شناخته می شود.

خاویار سالمون در بازار ایران با نام اشپل هم شناخته شده و خواص و فواید مصرف آن تا حدودی شبیه به خاویار سیاه می باشد و می توانید این خاویار را با قیمت مناسب از رایبد خاویار خریداری نمایید.

قیمت خاویار سالمون در بازار

در بازار داخلی ایران، قیمت خاویار سیاه بسیار بالا و سرسام آور است. به طوریکه بابت خرید 50 گرم از آن باید بیش از 300 دلار هزینه کنید. برای همین است که گفته می شود خاویار مروارید سیاه است و مصرف کنندگان آن تنها افراد مرفه می باشند. اما چیزی که درباره خاویار سالمون صدق می کند، ارزان قیمت تر بودن آن نسبت به خاویار سیاه می باشد. برای دسترسی به جدول قیمت خاویار ماهی سالمون در بازار، چه راهی را پیشنهاد می کنید؟

پخش خاویار سالمون

مرکز پخش خاویار در بازار مجازی، عرضه کننده انواع تخم ماهی ها و آبزیان است. خاویار ماهی سالمون هم یکی از گونه های خاویاری بوده که توسط این مرکز پخش در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد. حتی افراد در خارج از کشور هم می توانند به راحتی از این سایت، با اطمینان از کیفیت و قیمت، بهترین خاویار ماهی سالمون و دیگر ماهی های دریای خزر را خریداری کنند.

انواع خاویار در ایران برای خرید و فروش

  • بلوگا ایرانی
  • سوروگا ایرانی
  • آسترا ایرانی
  • بری ایرانی
  • طلایی ایرانی
  • فشرده ایرانی
  • و………

پخش خاویار سالمون

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

خرید خاویار در بازار تهران چگونه است؟

خرید خاویار در بازار تهران چگونه است؟

خرید خاویار در بازار تهران چگونه است؟ برای خرید باید به کدام نمایندگی مراجعه کرد؟ …

بدون دیدگاه

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار