نمایندگی رایبد خاویار
خانه / خاویار سیاه / قیمت خاویار سیاه ایران رایبد خاویار
قیمت خاویار سیاه ایران

قیمت خاویار سیاه ایران رایبد خاویار

قیمت خاویار سیاه ایران را می توانید از مجموعه رایبد خاویار بدست آورد. این عرضه کننده که به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه محصولات مختلف فعالیت داشته، همکاری خوبی با مشتریان داخلی و خارجی دارد. یکی از معروفترین انواع خاویار که در ایران با تولید و تکثیر مطلوب همراه است، نوع سیاه می باشد. این نوع خاویار امروزه به صورت پرورشی و شیلات در بازار داخلی توزیع شده و براساس این موضوع قیمت گذاری خواهد شد.

با توجه به اینکه خاویارهای ایران به روش های طبیعی برداشت شده و اکثر انها از گونه های با کیفیت و درجه یک می باشند، مصرف کننده های مختلف آنها را از رایبد خاویار سفارش داده و خریداری می کنند.
این تولیدات دارای ارزش غذایی بالا بوده و می توان از مزیت های موجود در آنها به منظور حفظ سلامتی بدن و تقویت آن بهره گرفت.

قیمت خاویار سیاه ایران

انواع خاویار درجه یک ایران

در ایران خاویار به صورت کاملا درجه یک و استاندارد توزیع می شود. به این ترتیب استقبال خوبی از سوی خریداران عمده دیده شده و مصرف کننده ها بهترین نوع آنها را تهیه می کنند. از آنجا که در کشور از بهترین نوع ماهیان خاویاری بهره گرفته شده و شرایط خوبی برای نگهداری انها فراهم شده، محصول تولید شده از انها دارای کیفیت عالی و درجه یک خواهد بود. از همین رو بسیاری از مصرف کننده ها در شهرهای مختلف، نوع ایرانی خاویار را ترجیح می دهند.

انواع خاویار درجه یک ایران

  • بلوگا درجه یک
  • سوروگا درجه یک
  • آسترا درجه یک
  • بری درجه یک
  • طلایی درجه یک
  • فشرده درجه یک
  • شیلات درجه یک
  • کلاسیک درجه یک
  • دیگر خاویارهای ایرانی
  • و……………

قیمت خاویار سیاه ایران

یکی از گونه های معروف و محبوب خاویار ایرانی، نوع سیاه بوده که از ماهیان خوب و با کیفیت برداشت می شود. این نوع خاویار به عنوان مروارید ایران معروف بوده و افراد زیادی در دنیا از آنها استقبال می کنند. قیمت خاویار ایران براساس درجه کیفی آن مشخص شده و به صورت بسته بندی شده در سراسر کشور توزیع خواهد شد. از این رو خریدارانی که قصد تهیه خاویار سیاه را داشته، قیمت روز انها را از مجموعه های تخصصی بدست می آورند.

نمایندگی خاویار رایبد خاویار

از برندهای خوب عرضه کننده خاویار سیاه در ایران، رایبد خاویار می باشد. این مجموعه به منظور فروش هر چه بهتر انواع تولیدات خود از نمایندگی های رسمی و معتبر بهره گرفته و در شهرهای مختلف فعالیت می کند. با توجه به همکاری خوب رایبد خاویار با مشتریان خود و تامین نیازشان با بهترین محصولات، افراد زیادی را می توان دید که به این برند روی آورده و تولیدات آن را سفارش خرید می دهند.

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش عمده خاویار سیاه با قیمت ارزان

خاویار سیاه یکی از انواع خاویار های موجود در یاران است که برای فروش آن …

بدون دیدگاه

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار