نمایندگی رایبد خاویار
خانه / خاویار پرورشی / خاویار بری / فروش خاویار بری در ایران
خاویار بلوگا امپریال

فروش خاویار بری در ایران

فروش خاویار بری یا سیبری که به خاویار سورگا شباهت زیادی دارد و در شمال روسیه یافت می شود با تقاضای زیادی روبرو شده است. چون این خاویار در کشور ما یافت نمی شود، مراکز فروش خاویار بری در ایران این محصول را از کشور روسیه وارد می کنند.
خاویار در واقع تخم های بارور نشده ماهیان خاویاری که کمیاب می باشند است و در مصرف آن مزایا و فواید زیادی وجود دارد. این ماده غذایی بسیار گران قیمت و ارزنده است و یکی از راه های کسب درامد ایرانیان از صادرات آن حاصل می شود.
کشور ما ایران از نظر دارا بودن ماهی های خاویاری در سطح بالایی قرار دارد و بیشتر سهم خاویار دنیا در ایران قرار دارد. ایران در ردیف ۵ کشور تولید کننده و پرورش دهنده ماهی های خاویاری می باشد و از نظر اقتصادی برایمان بسیار با اهمیت است.

ماهی های خاویاری

می توان انواع ماهی های خاویاری را به صورت زیر تقسیم بندی کرد این ماهی ها به تعداد زیادی در دریای خزر موجود می باشند.

 • فیل ماهی
 • ماهی قره برون
 • چالباش
 • ماهی شیپ
 • ماهی اوزون برون
 • ماهی بری

خاویار بری در ایران به دو شیوه اینترنتی و سنتی به فروش گذاشته می شود. مشتریان بنا به شرایط دسترسی خود در بازار ها اقدام به معامله می کنند تا بتوانند احتیاجات خود را در هر سطحی بر طرف کنند.
ماهی خاویار را در بازار ها می توان در نمونه های متفاوت جست و جو کرد. هر کدام با یک عنوان خاص و با ویژگی های ظاهری مخصوصی به فروش گذاشته می شوند.

انواع خاویار در ایران

با توجه به این که تولید کننده اصلی خاویار در جهان کشور ما است تنوع این ماهی ها نیز در بازار های ما فراوان می باشد. ماهی های خاویار در طیف رنگی مشکی تا طلایی قرار دارن که افراد زبده در این زمینه از روی رنگ می تواند نوع خاویار را تشخیص دهد. در ادامه مطلب جهت تکمیل شدن اطلاعات تان نام انواع مختلف ماهیان خاویاری را نام می بریم که به قرار زیر است:

 • خاویار بری
 • خاویار بلوگا
 • خاویار پرورشی
 • خاویار فیل ماهی
 • خاویار آسترا

معرفی خاویار بری

خاویار بری همان خاویار سوروگا است که از دسته ماهیان استروژنی محسوب می شود. همان طور که قبلا هم گفتیم ماهیان خاویاری در طیف گسترده ای از رنگ های مختلف قرار دارد که رنگ اهی خاویاری بری رنگ طوسی تیره می باشد. این ماهی با ارزش دانه های داخل شکمش از دانه های داخل شکم خاویار بلوگا و خاویار آسترا ریز تر می باشد. خاویار سرشار ویتامین ها و مواد معدنی است که در اد امه آن ها را بیان می کنیم:

 • امگا ۳
 • اسید آمینه ها
 • پتاسیم
 • سدیم
 • کلسیم

فروش خاویار بری

بسته بندی خاویار بری

بازار فروش عالی که در خاویار بری سراغ داریم شرکت های تولیدی بسیاری را مجاب می کند تا در زمینه بسته بندی این محصولات فعالیت کنند. این ماهیان خاویاری را در بازار ها در مرغوب ترین بسته بندی ها می توان جست و جو کرد. بسته بندی این محصولات در فروش آن ها تاثیر فراوان دارد و حتی زمینه را برای صادرات هم هموار می کند. چندنمونه از بسته بندی های این محصولات عبارتند از:

 • بسته بندی ۱۲۰ گرمی
 • بسته بندی ۱۵۰ رمی
 • بسته بندی ۱۸۰ گرمی
 • بسته بندی ۲۰۰ گرمی
 • بسته بندی ۲۵۰ گرمی

فروش خاویار در ایران

در کشور ما درست است که خاویار را به طور عمده تولید می کنند اما فروش این ماهی زیاد در بازار های داخلای پر رنگ نیست. زیرا این ماهی ها دارای قیمت بالایی هستند که خرید شان برای همه مقدور نمی باشد. فروش خاویار در ایران بیشتر به منظور صادرات به کشور های خارجی اعمال می شود تا از این طریق تولید کننده به سود ایده آل خود برسد.
هرکدام از این گونه های ماهی خاویار های خاصی را تولید می کنند. برای استخراج خاویار از شکم این ماهی ها آن را برش داده و خاویار ها را بیرون می آورند.

ماهی خاویاری بری

این ماهی که می توان از آن با نام ماهی سبیری نیز یاد کرد ماهی بومی ایرانن نیست و در شمال روسیه زندگی می کند که محل زندگی آن آب های سرد و شیرین رودخانه ها می باشد. این ماهی نیمه مهاجر می باشد و در رودخانه های سیبری مانند اب، لناتاکولیما و حوضه دریاچه بایکال زندگی می کند. از نظر ظاهری این ماهی به چالباش شباهت دارد با این تفاوت که دارای تیغه های آبششی بادبزنی و پوزه کوتاه تر و بریدگی لب عمیقتر نسبت به چالباش است.
طول بدن این ماهی به ۲ متر می رسد و وزن آن از ۵۶ تا ۱۰۰ کیلوگرم ممکن است باشد. طول مدت زمانی که خاویار در شکمش تولید می شود ۴ سال است که همین ویژگی کوتاه بودن زمان تخم گذاری آن را برای خاویار فروشان مناسب کرده است. در ضمن این ماهی برای ماهی پرورشی بسیار مناسب می باشد و دارای خاویار های مرغوبی است که خاویار بری شباهت زیادی به خاویار سورگا دارد و دارای طیف رنگی طوسی تیره تا مشکی می باشد.

مراکز فروش خاویار بری

این خاویار که دارای تنوع رنگی بالایی است در ایران موجود نمی باشدو در سیبری و در رودخانه های اب سرد و شیرین یافت می شود. به همین دلیل ایرانیان باید آن را وارد کنند و در فروشگاه ها به فروش برسانند. هنگام خرید از این مراکز فروش خاویار به اصل بودن آن دقت کنید. خاویار اصل حتی از بسته بندی آن نیز مشخص است و دانه های آن دارای شکل طبیعی و یکنواختی می باشند.

خرید خاویار

خاویار یا مروارید سیاه ماده غذایی بسیار پرارزش و کمیاب به حساب می آید . به دلیل خاصیت درمانی بسیار بالا و طعم بسیار لذیذ خریداران زیادی در داخل و خارج از کشور خواهان خرید این محصول غذایی پرارزش هستند. خرید خاویار به صورت حضوری از فروشگاه ها و نمایندگی های سرتاسر کشور و به صورت غیر حضوری از سایت های فروش آنلاین نمایندگی های معتبر صورت می پذیرد.

خرید خاویار اصل

خرید و فروش خاویار بری حتی بلوگا در ایران انجام می شود. خاویار محصول کمیاب و گرانبهایی محسوب میشود که به دلیل قیمت بالا ممکن است بعضی از سودجویان اقدام به فروش خاویار تقلبی نمایند و مردم هم به دنبال خرید خاویار اصل هستند به همین خاطر پیشنهاد ما به مشتریان عزیز این است که خاویار مورد نظر خود را همیشه از نمایندگی های معتبر که برند آنها بر روی بسته بندی درج شده و دارای سابقه در زمینه فروش هستند خریداری نمایند . رایبد خاویار با سابقه بسیار بالا در پرورش و فروش خاویار ایرانی به سرتاسر دنیا همیشه با بهترین کیفیت آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

صادرات خاویار پرورشی خزر

خرید خاویار بلوگا

خرید خاویار بلوگا و فروش خاویار بری این روزها به صورت اینترنتی انجام می شود. خاویار دارای انواع متعددی است و این تفاوت به دلیل تنوع ماهیان خاویاری که خاویار از آنان استخراج میشود می باشد. یکی از انواع این خاویار ها خاویار بلوگا نامیده میشود. خاویار بلوگا بسیار لذیذ بوده و دارای خاصیت درمانی بالایی است که توسط نمایندگی های پرورش خاویار به صورت عمده یا در بسته بندی های مختلف بنا به درخواست مشتریان در بازار عرضه میشود.

انواع خاویار بلوگا

 • خاویار بلوگا سلکشن
 • خاویار بلوگا امپریال
 • خاویار بلوگا رویال
 • خاویار بلوگا الماس
 • خاویار بلوگا سه صفر
 • خاویار بلوگا درجه یک
 • خاویار بلوگا درجه دو
 • و…….

خرید خاویار اینترنتی

امروزه به دلیل صرفه جویی در وقت و خرید آسان مردم از خرید اینترنتی استفاده می نمایند . پرورش دهندگان خاویار هم از این نوع فروش استقبال کرده  و سایت های فروش آنلاین راه اندازی نموده اند که مشتریان بتوانند در هر کجای ایران و یا خارج از ایران خاویار مورد نظر خود را به اندازه دلخواه سفارش داده و تحویل بگیرند . البته فراموش نشود که برای خرید مطمئن و اصل باید از سایت های اینترنتی نمایندگی های معتبر خرید نمایید.

سایت خرید اینترنتی خاویار

خرید خاویار از شیلات

خرید خاویار ارگانیک از شیلات توسط سایت های معتبری همچون رایبد خاویار هم در بازار عرضه میشود. بنابراین مشتریان عزیز که خواهان خاویار ارگانیک شیلات می باشند می توانند سفارش خود را از طریق سایت فروش آنلاین رایبد خاویار به ثبت برسانند و باکیفیت ترین خاویار را در سرتاسر کشور تحویل بگیرند.

خاویار چیست؟

بعضی از ماهی هایی که در دریا زندگی می کنند به عنوان ماهیان خاویاری شناخته میشوند در واقع خاویار تخم این ماهیان می باشد که بنا به مدت زمانی که هر کدام به عمل می آیند و نوع ماهی ها خاویار نیز متفاوت خواهد بود. بنابراین خاویار یک غذای دریایی محسوب میشود که بسیار لذیذ بوده و دارای خاصیت درمانی فراوان می باشد اما از آنجایی که کمیاب است محصولی گرانبها به شمار می آید.

مهم ترین مواد تشکیل دهنده خاویار

 • ۵/۵۱ درصد آب
 • ۲۸ درصد پروتئین
 • ۱۶ درصدچربی
 • ۵/۱ درصد مواد قندی
 • و ۳ درصد ویتامین ها
 • و….

خرید ماهی خاویار

خرید ماهی خاویار هم مانند خود خاویار را می توان از پرورش دهنگان این محصول و سایت نمایندگی های معتبر همچون رایبد خاویار که سالهاست در زمینه فروش خاویار در حال فعالیت می باشند سفارش داد و خریداری نمود. ماهی خاویاری دارای انواع متعددی هستند از جمله اوزون برون ، ماهی سیبری ، ماهی تاس ماهی و … می باشند.

پخش خاویار درجه یک در اصفهان

خرید خاویار در تهران

از آنجایی که تهران پایتخت کشور عزیزمان ایران محسوب میشود بنابراین این شهر دارای فروشگاه ها و نمایندگی های بسیار متعدد خاویاری می باشد . علاوه بر تمام این موارد شرکت های معتبری همچون رایبد خاویار با خدمت رسانی به صورت اینترنتی اماده رساندن سفارشات شما در تهران در کوتاه ترین زمان و به صورت رایگان در درب منزل می باشد.

خرید خاویار دیجی کالا

دیجی کالا سایت نیازمندی های اینترنتی بوده و در معتبر بودن این سایت هیچ شکی نیست . اما از آنجایی که حوزه تخصصی این سایت فروش خاویار نمی باشد پیشنهاد ما به مصرف کنندگان خاویار این است که خاویار خود را از سایت هایی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند خریداری نمایند.

فواید خاویار

خاویار این محصول با ارزش و کمیاب دارای خواص درمانی بسیار بالا بوده و در پیشگیری بسیاری از امراض موثر است. خاویار حاوی میزان زیادی از کلسیم ، امگا ۳ ، مواد معدنی ، پروتئین ، آهن ، منیزیم ، پتاسیم و … می باشد. این ماده از آلزایمر جلوگیری می نماید ، باعث پیشگری از بیماری های قلبی و عروقی ، مانع افزایش کلسترول ، جلوگیری از بیماری پارکینسون و بسیاری از موارد دیگر می باشد.

خرید خاویار ارزان

خاویار به خودی خود محصولی گرانبها به حساب می آید اما اگر به دنبال خرید خاویار ارزان و با کیفیت می باشید می توانید از طریق نمایندگی های معتبری همچون رایبد خاویار خاویار های دلخواه خود را در بسته بندی های ۳۰ گرمی ، ۵۰ گرمی ، ۱۰۰ گرمی و … سفارش دهید.

خرید خاویار طلایی

یکی از مرغوبترین خاویار های موجود در ایران خاویار طلایی نام دارد . خاویار طلایی از فیل ماهی استخراج میشود و دلیل نامگذاری آن رنگ درخشان و روشن خاویار می باشد که همچون طلا درخشان است و در کشور های خارجی بسیار دارای طرفدار بوده.

خاویار ایران

خاویار مرغوب و با کیفیت ایرانی از گذشته تا به امروز در سراسر دنیا معروف بوده است و مصرف آن نه تنها در داخل کشور بلکه در رستوران ها و هتل های خارج از کشور هم رواج دارد. ماهیان خاویار ایرانی در شمال کشور و در دریاچه خزر زیست می کنند و پرورش دهندگان بسیاری در حال حاضر در اکثر استان های کشور مشغول به پرورش خاویار ایرانی می باشند.

خواص خاویار بلوگا

خاویار بلوگا دارای خواص بسیاری از جمله :سرشار از انواع مواد مغذی همچون اسید آمینه و هیستامین می باشد. به دلیل داشتن امگا ۳ باعث پیشگیری و درمان بیماری های قلبی و عروقی میشود. درمان و بهبودی بیماری افسردگی یکی دیگر از خواص درمانی بلوگا می باشد. همچنین بلوگا به دلیل داشتن آهن زیاد در درمان کم خونی موثر است.

انواع ویتامین های موجود در خاویار

 • ویتامین A
 • ویتامین D
 • ویتامین E
 • ویتامین K
 • ویتامین C
 • وتیامین (B1)
 • ریبوفلاوین (B2)
 • نیاسین (B3)
 • کولین (B4)
 • پانتوتنیک اسید (B5)
 • ویتامین B6
 • فولات (B9)
 • ویتامین B12

فروش خاویار در اصفهان

امروزه در اکثر استان های کشور مزرعه پرورش خاویار وجود دارد از جمله شهر اصفهان که دارای نمایندگی های خاویاری بوده و انواع خاویار های:
. خاویار بری
. خاویار آسترا
. خاویار بلوگا
. خاویار کلاسیک
. خاویار طلایی
در بسته بندی های فلزی یا شیشه به فروش می رسانند.

برترین نوع خاویار برای صادرات

قیمت خاویار طلایی

خاویار به صورت کلی دارای قیمت بالایی می باشد خاویار طلایی که از فیل ماهی استخراج میشود و به دلیل رنگ بسیار روشن آن به خاویار طلایی و یا خاویار الماس معروف است و به دلیل کمیاب بودن این نوع خاویار دارای قیمت بالایی می باشد که برای خریداری و اطلاع از قیمت روز آن میتوانید با کارشناسان فروش نمایندگی های رایبد خاویار در ارتباط باشید.

انواع خاویار طلایی

خاویار طلایی امپریال

خاویار طلایی درجه یک

خاویار طلایی درجه دو

قیمت کنسرو خاویار

کنسرو های خاویار به دو صورت قوطی های فلزی یا شیشه ای در بازار عرضه میشوند و اندازه بسته بندی های آن از ۳۰ گرم تا ۱۲۵ گرم متغیر می باشد و بستگی به نظر مشتری دارد . قیمت انواع کنسرو ها هم با توجه به اندازه بسته بندی و نوع خاویار موجود در آن متفاوت خواهد بود.

انواع وزن های کنسرو خاویار در ایران

 • 30 گرمی
 • 50 گرمی
 • 100 گرمی
 • 200 گرمی
 • 500 گرمی
 • یک کیلویی
 • و…

فروش خاویار بری

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش عمده خاویار بری

نمایندگی فروش عمده خاویار بری

فروش عمده خاویار بری از طرق مختلفی صورت می گیرد و اما افرادی که به …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار