نمایندگی رایبد خاویار
خانه / خاویار اصل / صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران
صادرات خاویار پرورشی

صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران

برترین منطقه برای صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران کجا میباشد؟ صادرات خاویار پرورشی اصل دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ آیا ایران منطقه خوبی برای تولید خاویار می باشد؟
خاویار پرورشی اصل در ایران از جمله خاویارهای است که از دل ماهیان خاویاری که با روش های مختلفی پرورش داده می شود، استخراج می شود. البته در سال گذشته خاویار پرورشی به کشور های اروپایی نیز صادر گردیده است، کشور های دیگر با علاقه زیاد به سمت این خاویارها می آیند، چرا که کشور ایران یکی از تولیدکنندگان عمده خاویار در جهان معرفی شده است.

خاویار پرورشی

کدام نوع خاویار بهتر است

خاویار پرورشی یکی از انواع خاویاری است که از نظر کیفیت و شکل ظاهری تقریباً شبیه به خاویار دریایی می باشد ولی می توان گفت که خاویار دریایی به دلیل این که از دخالت انسان در تولید آن برخوردار نبوده است، بهترین نوع خاویار محسوب می شود. البته بهتر است بدانید در کشور ایران خاویار بلوگا نیز به صورت پرورشی یافت می شود. در کل بهترین و لوکس ترین خاویار ایران را همان خاویار بلوگا است. بلوگا ایران ارزشمندترین خاویار جهان است که صادرات خاویار از ایران را تشکیل می دهد.

اسامی خاویار های پرورشی ایران

 • خاویار بلوگا ایران
 • خاویار سوروگا ایران
 • خاویار طلایی (آسترا) ایران
 • خاویار کلاسیک ایران
 • خاویار بری ایران

خاویار پرورشی

ویژگی های خاویار اصل

بسیاری از فروشندگان خاویار تقلبی که از دیگر مواد غذایی تولید شده است را به جای خاویار اصل به مردم می فروشند.

فیلم فرآوری و بسته بندی پاستوریزه خاویار

در ادامه با ویژگی های خاویار اصل آشنا می شوید.

خاویار از دانه های بیضی شکلی برخوردار است و هیچ کدام از این خاویار ها دارای سایز های مساوی نمی باشند. در بسیاری از جاها خاویاری با اندازه و شکل های مساوی دیده می شود که نشان از خاویار تقلبی دارد. البته از دیگر نشانه های خاویار تقلبی داشتن حالت چسبندگی است و ژله ای بودن خاویار نشان خوبی نمی باشد.

میزان تولید و صادرات خاویار پرورشی اصل

در ایران مراکز متعددی برای تولید و پرورش ماهی خاویاری وجود دارد. خصوصا در مناطق شمالی استان گیلان و مازندران تولید خاویار و ماهی خاویاری رونق بیشتر و بهتری نسبت به سایر مناطق در کشور ما دارند. هر ساله مقدار قابل توجهی از خاویار تولیدشده این مراکز با گرفتن مجوزهای لازم به کشورهای اروپایی و آسیایی و همچنین سایر مناطق دنیا صادر می گردد.

خاویار پرورشی
ایران یکی از تولیدکنندگان اصلی خاویار در جهان است. تنها دریای خزر در کشور ایران حدود ۹۳ درصد از خاویار کل جهان را فراهم می آورد.
البته کشور ایران در تولید و پرورش ماهیان خاویاری نیز مهارت دارد.

بهترین و مرغوب ترین انواع ماهی خاویاری

 1. فیل ماهی
 2. اوزون برون
 3. شیب
 4. تاس ماهی روسی
 5. تاس ماهی ایرانی
 6. استرلیاد
 7. سیبری
 8. بستر

خاویار پرورشی

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی خاویار

فروش اینترنتی خاویار پرورشی اصل

فروش اینترنتی خاویار پرورشی اصل سبب شده تا این ماهی ها شهرت جهانی پیدا کنند. …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار