نمایندگی رایبد خاویار
خانه / خاویار ایرانی / بهترین نوع خاویار در بازار خاویار ایران
بهترین نوع خاویار در بازار خاویار ایران

بهترین نوع خاویار در بازار خاویار ایران

بهترین نوع خاویار در بازار ایران خاویار بلوگا می باشد. خاویار بلوگا دارای نام های معروف دیگری نیز می باشد. ماهی خاویار بلوگا امپرال معروف ترین نوع ماهی دریای خزر از هر نظر می باشد. فیل ماهی از نظر فرآورده ی گوشتی در قوطی های 50 و 150گرمی بسته بندی شده تا بتوانیم به اندازه ی در آمد از آن مصرف کنیم. سه نام دیگر که خاویار بلوگا ایرانی به آن معروف است به ترتیب عبارت است از:

 •  فیل ماهی
 • امپرال
 •  سه صفر
 •  رویال

بهترین نوع خاویار در بازار خاویار ایران

بهترین نوع خاویار در بازار

بهترین نوع خاویار که امروزه در بازار رایج می باشد خاویار فیل ماهی می باشد. انواع خاویارهای زیادی در بازار ایران وجود دارد ولی خاویار فیل ماهی از بهترین آنها می باشد. خاویار بلوگا دارای بهترین نوع گوشت و خاویار نیز میباشد که دارای خاصیت های درمانی زیادی می باشد.

خواص درمانی خاویار ایران

در ،درمان کم خونی بسیار عالی و موثراست. بیماران قلبی عروقی برای جلوگیری از گرفتگی رگ ها علاوه بر این باز کردن رگ ها بسیار عالی و این بیماری را به مرور،زمان رفع می کند. مادران در زمان بارداری نگران هستند که فرزندشان دچار کمبود ویتامینی نشود وماهی بلوگا حاوی اسیدهای آمینه لیستین ، آرژنین ، هیستامین، ایزولوسین،لیزین ، متونین و چربی موجود در آن 25درصد و کلسترول 75 درصد می باشد.مصرف آن را حتما در رژیم بارداری خود قرار دهند.

تاثیر خاویار بر مادران در زمان شیردهی

اکثر مادران در زمان شیردهی ،شیر آن ها خیلی کم و نوزاد را سیر نمی کند علاوه بر این مقوی هم نیست که نوزار را در وزن گیری کمک کند و شیر آن ها آبکی می باشد. نوازد در اوایل شیر دهی به دلیل گرسنگی و نفخ داشتن گریه ای زیادی در ساعت های خاصی دارد به همین منظور مصرف ماهی خاویار به این مادران حتما توصیه می شود.

خاویار ایران

کودکان در سنین کم دچار نرمی استخوان می شوند . برای رفع این معضل کافی است به فرزند خود برای مدتی خاویار ایران دهید تا استخوان های فرزند شما کاملا سخت و محکم شود. مردم ایران امروزه اکثرا به بیماری افسردگی و مشکلات عصبی دچار هستند ماهی خاویار در درمان این بیماری نیز موثر است. ماهی خاویار سیستم ایمنی شمارا هم بطور طبیعی قوی می کند و شما را از دچار شدن به بیماری خاص مثل سرطان ، ام اس و…. حفظ خواهدکرد.

انواع خاویار ایران

 • بلوگا
 • سوروگا
 • آسترا
 • بری
 • فشرده
 • طلایی
 • کلاسیک

بهترین نوع خاویار در بازار خاویار ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

ارزانترین خاویار در نمایندگی فروش خاویار ایران

ارزانترین خاویار در نمایندگی فروش خاویار ایران

ارزانترین خاویار که در نمایندگی های فروش خاویار ایران ارائه می شوند، باید از نظر …

بدون دیدگاه

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار