نمایندگی رایبد خاویار
خانه / خاویار اصل / چه خاویاری برای بازار اروپا عالی است

چه خاویاری برای بازار اروپا عالی است

چه خاویاری برای بازار اروپا عالی است؟ خاویار بلوگا که از نوع مرغوبترین ماهی است و این خاویار یکی از خاویارهای صادراتی ات که برای صادرات به بازار اروپا عالی می باشد. خاویار بلوگا برای صادرات به اروپا جزو بهترین خاویارها می باشد.

چه خاویاری برای بازار اروپا عالی است

مراحل خالی نمودن خاویار از شکم فیل ماهی

در گذشته برای خالی کردن تخم این ماهی از شکمش آن را با چکش این ماهی را بی هوش می کردنند و سپس تخم آن را از شکمش خالی میکردنند و گوشت آن را برای مصرف خرد می کردنند. امروزه ماهی را با عمل سزارین بی هوش می کنند و تخم ها را از داخل شکم آن خالی می کنند و این عمل را تا 6 بار می توان انجام داد و پس از آن ماهی را برای چند روز در قرنطینه نگه می دارند و بعد از آن مدت به راحتی در کنار ماهیان خاویاری دیگری زندگی می کند.

لیست قیمت خاویار در بازار جهانی

لیست قیمت خاویار در بازار جهانی و میان مشتریان خاویاری جهان که همچنین بین بازار داخلی نیز به فروش رسانده میشوند. لیست قیمت ها بر عهده و دست نمایندگی های معتبر ایرانی است که برای خرید بهترین نوع خاویار خود که میخواید قبل از خرید بهترین ها را در اختیارتان قرار دهید و قیمت های مناسب را به همراه کیفیت های مرغوب داشته باشید و تهیه نمایید میتوانید از رایبد خاویار مرکز فروش محصولات طبیعی خاویار استفاده کنید و محصول مورد نظر خود را در کمترین رنج قیمت های نمایندگی های دیگر و در بین بازارها پیدا نمایید.

خاویارهاری رایبد از نظر کیفیت درجه یک ترین نوع ها را در خود به نسبت دیگر جاها جای نموده است.

لیست قیمت خاویار در بازار جهانی

بهترین خاویار برای بازار اروپا

ماهی بلوگا هر ۲ یا ۳ سال یک بار تخم ریزی می‌کند و بین ۱۴ و ۱۷ سالگی بالغ می‌شود و به واسطه بهترین خاویار، رتبه گرانترین ماهی و خاویار جهان را داراست. خاویار بلوگا بهترین خاویار صادراتی برای بازار اروپا می باشد. ماهی خاویاری بلوگا از قامتی معادل یک و نیم متر تا بیش از چهار متر بر خوردار است، رکورد صید آن در ایران ۹۸۰کیلوگرم به همراه ۱۲۰کیلوگرم خاویار بوده‌است.

انواع بهترین خاویارها برای صادرات به کشور اروپا

 • خاویار صادراتی بلوگا
 • خاویار صاراتی الماس
 • خاویار صادراتی سوروگا
 • خاویار صادراتی بری
 • خاویار صادراتی شیلات
 • خاویار صادراتی فشرده
 • و……..

بهترین خاویار برای بازار اروپا

خاویاری برای بازار اروپا

طول عمر ماهی خاویاری فیل ماهی  به 80 سال و وزن آن به یک تن و نیم می رسد. خاویار فیل ماهی به نام خاویار بلوگا معروف می باشد. خاویار فیل ماهی معروف ترین خاویار صادراتی است که برای بازار اروپا مناسب می باشد. تخم این ماهی از گوشت آن ارزشمندتر است.

انواع درجه بندی خاویار فیل ماهی برای بازار اروپا

 • بلوگا
 • امپریال
 • رویال
 • سه صفر
 • درجه یک
 • درجه دو

خاویاری برای بازار اروپا

قیمت فروش بهترین خاویار صادراتی

قیمت فروش بهترین خاویار صادراتی بین هر یک از نمایندگیهای معتبر کشور بسیار متفاوت می باشند هر یک از نمایندگی ها و مراکز فروش خاویار قوانین خاص مربوط به خود را دارا میباشند مشتریان گرامی می‌توانند برای تهیه این نوع محصولات خاویار طبیعی و پرورشی را برای تهیه به معتبر رایبد خاویار مراجعه نمایند.

رایبد خاویار در بین تمام نمایندگی های خارجی و داخلی حرف اول را میزند زیرا دارای بهترین مواد تهیه خاویاری و بهترین گوشت و پوست ماهیان خاویاری است که به مشتریانش عرضه می کند.
این نمایندگی معتبر که برند جهانی میباشد دارای ۲۵ سال سابقه بسیار درخشان بین همه مراکز است.

قیمت فروش بهترین خاویار صادراتی

خاصیت های مفید خاویارها صادراتی

خاصیت های مفید خاویارها صادراتی خاویارهای ایرانی و جهانی فرقی ندارند که از کدام نوع باشند طبیعی باشند یا پرورشی، ایرانی باشند و یا خارجی، داخلی باشند و یا صادراتی. همه نول ار گونه های خاویاری تنها به جهت اینکه مرغوب و اصل باشند دارای بهتری خواص ها می باشند که بهترین ویتامین ها و مواد مغزی را در خود جای داده اند.

واص های محصولات خاویار بسیار زیاد است که یکی از مهم ترین این خواص برای زنان در دوران بارداری بسیار مفید می باشد و یا برای ناباروری بهترین گزینه برای خانوم ها است.
خبرای مردان نیز خواص های بسیاری را دارد. خاویار برای تامم قشرهای جوامع هیپ ضرری ندارد اگر اصل باشد.

خواص مهم خاویار برای کلیه افراد

 • تأمین آنتی اکسیدان بدن
 • بهترین غذا برای مادران باردار
 • مهم برای افراد با فشار خون بالا
 • خاویار برای بیماری های پوستی بسیار مناسب می باشد
 • پیشگیری و درمان بیماری قلبی
 • مصرف خاویار مهم برای رابطه جنسی
 • برای از بین بردن ویروس ها
 • خاویار برای چشم مفید می باشد
 • ترمیم هموگلوبین خون افراد
 • درمان آلزایمر افراد
 • تقویت نمودن عضلات افراد
 • درمان بیماری های افسردگی
 • مناسب برای تقویت استخوان
 • درمان بیماری مهم مثل کم‌خونی
 • درمان بیماری های استرس و میگرن
 • و……

خاصیت های مفید خاویارها صادراتی

مناطق اصلی صید خاویارهای صادراتی

مناطق اصلی صید خاویار صادراتی در ایران بهترین مناطق شمالی کشور می باشد زیرا به راحتی می توانند به دریای خزر دسترسی پیدا کنند و بهترین ها را از اب های دریای خزر برای پرورش ماهیان خاویاری مزارع بزرگ خود انتخاب و تولید نمایند که از طریق نمایندگی های معتبر هر کسور و در داخل کشور پس از تولید به شورت مستقیم محصولات را در اختیار نمایندگی و مراکز خرید و فروش ماهیان دریا و خاویار خزر قرار دهند. از مهم ترین مراکز میتونیم به بزرگترین انها در ایران اشاره کنیم که رایبد خاویار علاوه بر خرید حضوری برای خریداران جهت اینترنتی و با دسترسی اسان خرید را برای مصرف کنندگان اسان کرده است.

نمایندگی های دیگر مهم

 • خاویار ایران
 •  دریا خاویار
 •  خاویار کالچر
 •  قروق تالش
 • مازند خاویار
 • میراث خاویار
 • باهو خاویار
 • و….

مناطق اصلی صید خاویارهای صادراتی

صادرات بهترین خاویار ایرانی به تمام کشورها

صادرات بهترین خاویار ایرانی به تمام کشورها بر عهده تمام نمایندگی های بسیار مهم و بزرگ معتبر در کشور می باشد که مشتریان میتوانند به راحتی برای خرید به سایت نمایندگی معتبر خود اشاره نمایند. رایبد خاویار دارای سابقه بسیار درخشان بین دیگر نمایندگی های کشور ایت که حدود به ۲۵ سال سابقه در میان تمامی مراکز دارد و از قدیمی ترین و باترین و ورجه یک ترین محصولات خاویار در فروشگاه خود برخوردار می باشد.

محصولات فروشگاه را میتوان به گوشت های ماهیان خاویاری تازه، و کیوم شده، بسته بندی شده، یخ زده، پوشت ماهی های خاویاری که بسیار ارشمند هستند و نیز مهم ترین انها تخم ماهیان خاویاری اشاره کرد.

صادرات بهترین خاویار ایرانی به تمام کشورها

وبسایت فروش بهترین محصولات خاویاری

یکی از وبسایت های فروش بهترین خاویار صادراتی در ایران رایبد خاویار می باشد.
که در همه جا میتوانید برای خرید از وب سایت ان استفاده نمایزد و پس از سفارش محصول ان را با کیفیت عالی و در بهترین بسته بندی ها درب منزلتان تحویل نمایید. خاویار تخم ماهیان خاویاری و از گرانترین غذاهای جهان است. دریای خزر به عنوان بزرگ‌ترین منبع ماهیان خاویاری در جهان بیش از ۹۰ درصد خاویار جهان را تأمین می‌کند. فیل‌ماهی، تاس‌ماهی روسی یا چالباش، تاس‌ماهی ایرانی یا قره‌برون، ماهی شیپ و ماهی ازون‌برون یا سوروگا و دیگر ماهی های دریای خزر.

خواص کرم خاویاری

۱ کرم خاویار باعث جلوگیری نور خورشید به پوست می باشد
۲ جوان سازی پوست
۳ رفع چین و چرک های صورت در چند روز
۴ ویتامین های مورد نیاز بدن را جذب بدن می نمایند
۵ و …

وبسایت فروش بهترین محصولات خاویاری

تولیدکننده بهترین خاویار صادراتی

تولید کننده خاویار در جهان مربوط به کشور ما ایران میباشد، کشور ایران بیشتر رکورد تولید خاویار را در خود جای داده و دلیل این میتوان اینگونه باشد که این کشور بیش از 90 درصد خاویاری جهان را تامین می کند که 6 گونه ماهیان خاویاری مهم صادراتی در دریای خز ایران میزیستند و از طریق نمایندگی های معتبر ایرانی با داشتن قدمت های چندین ساله به کشورهای خارجی جهان صادر میگردد و به راحتی در دسترس تمام مشتریان خاویاری خود در بازارهای داخلی و خارجی قرار میگیرد.

اندازه، کیفیت و بهداشتی بودن بسته بندی خاویار از مهمترین موضوعاتی ست که باید شرکتهای تولید کننده به آن توجه داشته باشند.

تولیدکننده بهترین خاویار صادراتی

مرکز خرید بهترین خاویار صادراتی

مرکزخرید بهترین خاویار صادراتی در ایران به رایبد خاویار مربوط می باشد. رایبد خاویار ایران به صورت مستقیم انواع محصولات خاویاری را پس از تولید و پرورش از مزارع پرورشی خاویار انها را در بسته بندی های قوطی و شیشه ای کاملا لوکس و شیک از طریق فروشگاه اینترنتی خود به صورت تازه به همراه قیمت های کاملا ارزان و مناسب با نوع محصولات در اختیار مشتریان خاویاری خود قرار میدهند و مشتریان علاوه بر خرید انلاین و اینترنتی میتوانند به صورت حضوری با مراجعه به نمایندگی هم ادرس و هم شماره اش را برای خرید حضوری دریافت نمایند.

مرکز خرید بهترین خاویار صادراتی

فروش انواع بهترین خاویار صادراتی

فروش انواع بهترین خاویار صادراتی بلوگا می باشد. فروشگاه معتبر عرضه کننده ماهیان خاویاری، رایبد خاویار یکی از بهترین فروشگاه ها و شناخته ترین در سطح کشور و جهان میباشد که مشتریان میتوانند برای خرید انواع محصولات خاویاری خود به صورت انلاین به این فروشگاه بسیار معتبر و دارای بهترین برند، دسترسی داشته باشد کافیست برای خرید با سایت فروشگاه انلاین رایبد خاویار مراجعه نمایند و پس از سفارش محصول بدون تلف کردن مدت زمان بسیار محصول را درب منزل خود تحویل گیرند.

خاویارهای درجه یک دارای ویژگی هایی است که در خاویار های تقلبی دیده نمی شود. البته می توان گفت که خاویار اصل از هیچ چسبندگی برخوردار نمی باشند.

فروش انواع بهترین خاویار صادراتی

خرید بهترین خاویار صادراتی با قیمت مناسب

خرید بهترین خاویار صادراتی با قیمت مناسب و نحوه خرید انواع محصولات خاویاری از فروشگاه های اینترنتی نمایندگی و شرکت های معتبری به راحتی میباشد و فقط کافیست برای خرید به سایت فروشگاه مورد نظر و معتبر مراجعه نمایند که خاویارهای اصل وتازه را در اختیار مشتریان قرار میدهندو محصول مورد نظر خود را سفارش سپس بدون صرف کردن زمان زیاد انها را درب منزل خود تحویل بگیرند و با اطمینان از کیفیت و فواید انها هنگام میل کردن در کنار وعده های غذایی خود بهرمند شوند.

بسته بندی خاویارها یکی از موضوعاتی ست که می تواند تاثیر مستقیم بر روی صادرات خاویار داشته باشد.

خرید بهترین خاویار صادراتی با قیمت مناسب

خرید بهترین خاویار ایرانی

خرید بهترین خاویار ایرانی را در بعضی مواقع پیش می اید که برای اینکه اطلاعات چندان کافی را در باره مراکز معتبر و خرید خاویار اصل ندارند میتوانند به سایت فروشگاه انلاین خاویار ایران وهمچنین نمایندگی بسیار معتبر و شناخته شده خاویار ایران مراجعه نمایند تا هم به صورت انلاین و هم برای خرید حضوری خریدی کاملا مطمعن و با کیفیت را داشته باشند. خاویار را مشتریان هنگام خوردن در کنار وعده های غذایی خود میل میکنند.

پیشنهاد میشود که برای جذب بیشتر خواص خاویارها و ماهیان خاویاری فرقی ندارد که از کدام گونه های خاویاری باشند آن را در وعده غذایی صبح خود مصرف نمایید.

خرید بهترین خاویار ایرانی

صادرات انواع خاویار ایرانی

صادرات انواع محصولات اصل ایرانی را جهت صدور کردن میتوانید به مراکز های مهم خاویاری در ایران مراجعه نمایید ا از شرایط ها و ظوابط برای صدور مطلع شوید.

خاویار بلوگا با رنگ خاکستری طرفداران بیشتری دارد و از نظر صادراتی نیز از اهمیت بیشتری برخوردار است.
جهت خریداری و برای صادرات به همراه بهترین کیفیت ها و قیمت میتوانید به نمایندگی های معتبری همچون خاویار ایران مراجعه نمایید. نمایندگی خاویار ایران بهترین و با کیفیت ترین محصولات را ارائه داده و محصولاتی درجه یک را به بازار داخلی و خارجی ارائه می دهد. جهت تهیه و خریداری انواع ماهیان خاویاری به صورت اصل میتواننید به بهترین و معتبر ترین نمایندگی های ایزانی مراجعه کنید تا به همراه قیمتی عالی خاویارهای با کیفیتی را خریداری نمایید.

ازمهم ترین کشور صادراتی

1 ترکیه

2 کشورهای اسیایی

3 کشورهای اروپایی

و………

صادرات انواع خاویار ایرانی

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خاویار در سال ۹۸

فروش خاویار تازه و اصل

آیا فروش خاویار تازه توسط نمایندگی های خاویاری صورت میگیرد؟ ایا برای مراجعه باید به …

بدون دیدگاه

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار