نمایندگی رایبد خاویار
خانه / نمایندگی خاویار / مراکز فروش خاویار ایرانی در مشهد

مراکز فروش خاویار ایرانی در مشهد

خاویار را بعد از طی مراحل مختلف تولید به فروش می رسانند. در ایران یکی از اصلی ترین مراکز فروش خاویار ایرانی در مشهد است ،که در ادامه به علت ان اشاره خواهیم کرد.
خاویار یا همان مروارید سیاه ایران است که جز لوکس ترین و گران ترین خوراکی های دنیاست. گونه های اصلی
ماهی خاویار ایرانی نیل ماهی ،تاس ماهی ایرانی یا قره برون ،ماهی شیب و ماهی ازون برون می باشند که زیستگاه این ماهیان در دریای خزر است.
فروش خاویار در بازارهای جهانی بسیار سودآور است و خاویار ایرانی رقیب جدی برای دیگر کشورهای دنیا می باشد ، و چه خوب است که ما میراث دار خوبی برای این محصول باشیم و نگذاریم که بازار صادرات و فروش این محصول به دیگر کشورها برسد.

مراکز فروش خاویار

مرکز خرید آنلاین خاویار

خاویار در اندازه های مختلف بسته بندی و پلمپ می شوند وتوسط شرکت ها و مراکز فروش در اختیار مردم قرار می گیرد.
در ایران در شهرهای مختلف مراکز فروش خاویار وجود دارد یکی از شهرهای که آمار فروش بالای از فروش خاویار را نشان می دهد مشهد است. می توان گفت اصلی ترین مراکز فروش خاویار در مشهد قرار دارد.
شما می توانید جهت دریافت اطلاعات کامل از نمایندگی های فروش این محصول را درشهر مشهد از بازرگانی ها و نمایندگی های فروش مطلع شوید، و با مراجعه محصول را به دست بیاورید.
نکته :با مراجعه به سایت این نمایندگی ها آسان تر و سریعتر به محصولات دسترسی پیدا کنیم.
در ایران ۶ نوع ماهی خاویار وجود دارد که با کسب مجوزهای لازم به صورت بهداشتی دسته بندی می شوند و در مراکز فروش در کشور یا سایر کشورها به فروش می رسند.

مراکز فروش خاویار

مراکز و نمایندگی های فروش خاویار در شهر مشهد

بیشتر خاویار موجود در نمایندگی مشهد خاویار از نوع بلوگا و سوروگا است که در مراکز فروش در شهر مشهد مقدس به صورت بسته بندی شده به فروش می رسد.
محصول گفته شده با درجه بندی های مختلف کیفیتی با قیمت های گوناگون در اختیار هایپرمارکت ها ، رستوران ها ،هتل ها و مراکز پخش قرار داده می شود.

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

خاویار هر کیلو در ایران

خاویار هر کیلو در ایران و جهان قیمتش چند است؟

خاویار هر کیلو در ایران و جهان قیمتش چند است؟ گونه های مهم ماهیانخاویاری در …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار