نمایندگی رایبد خاویار
خانه / نمایندگی خاویار / قیمت فروش انواع خاویار اصل
قیمت فروش انواع خاویار اصل

قیمت فروش انواع خاویار اصل

قیمت فروش انواع خاویار اصل را از کجا باید تهیه کرد؟ خاویار اصل چیست؟ کدام خاویار با کیفیت ترین نوع گونه ها است؟  برای خرید و اطلاع از تمام قیمت ها و شرکت های خرید خاویاری میتوانید به سایت و فروشگاه رایبد خاویار در کشور و هر کجای جهان که هستید با اطمینان خاطر، خریداری نمایید.

قیمت فروش خاویار اصل در ایران

قیمت فروش انواع خاویار اصل در ایران را میتوانید برای کسب اطلاع به رایبد خاویار ابتدا مراجعه کنید و لیست تمامی نرخ های خاویارها و گوشت ماهیان خاویاری را از مشاورهای این برند بزرگ ایرانی به راحتی تهیه نمایید. خاویار های اصل بر زیر بسته بندی هایشان تاریخ انقضا و تولید موجود است، که تا همان مدت زمان میتوانید محصول را مصرف کنید، اما اگر به طور درست از آن نگهداری نمایید.

قیمت بهترین نوع خاویار

قیمت بهترین نوع خاویار چند است؟ هر ماهی خاویاری و تخم خاویارش نرخ قیمتش فرق میکند. ممکن است با خود بپرسید که چرا قیمت ها فرق میکند اگر گونه ها مامند هم باشند؟ قیمت هر خاویار بستگی به کیفیتش دارد و میزان ارزش های غذایی که در میان مصرف کننده ها دارد. خاویار یک ماده غذایی بسیار عالی می باشد که انرژی بسیار زیادی دارد. با خوردن یک قاشق خاویار به هنگام صبحانه شما میتوانید کل انرژی خود را به هنگام روز ذخیره نمایید.

قیمت روز خاویار اصل در ایران

قیمت روز خاویار اصل در ایران را میتوانید به راحتی در منزلتان با رفتن به سایت فروشگاه و برند بزرگ رایبد خاویار، تهیه نمایید. خوردن خاویار به راحتی میتواند شما را در برابر بسیاری از بیماری ها حفظ کند و برای مثال با خوردن و میل کردن این محصول ها، در صورت اینکه طلیعی و اصل باشند، از پیری زودرس میتوانید جلوگیری نمایید و چین و چروک های روی صورت خود را نیز اگر دارید، دفع کنید. خاویار برای سالمندان بسیار مفید است و هیچ ضرری ندارد برای آنها.

خواص خاویار

 • دارای ویتامین D
 • دارای ویتامین A
 • ضد افسردگی
 • ضد میگرن
 • و….

قیمت خرید خاویار بسته بندی

قیمت خرید خاویار بسته بندی  چند؟ قیمت خاویار بسته بندی برای مشتری ها، به این بستگی دارد که محصول انتخاب شده از کدام گونه و ماهی خاویاری است. همینطور بستگی به این دارد که بسته بندی و خاویار درون بسته بندی چرند گرم و یا حتی کیلو می باشد. برای اینکه قبل از تهیه و خرید خود بخواهید درباره محصول ها و یا محصول مد نظر خودتان بدانید مینوانید به برند شرکت تولیدی رایبد خاویار مراجعه کنید به صورت حضوری و یا همچنین آنلاین.

قیمت تعیین شده خاویار چند است؟

قیمت تعیین شده خاویار چند است؟ همامطور که در گفت و گو ها و بحث های قبل به قیمت ها اشاره شده است، باید بدانید که ممکن است قیمت محصول مورد نظر شما با دیگر محصول ها فرق داشته باشد که قطعا دارد، زیرا خاویار ها هر کدام به جهت ارزش های کم و زیاد غذایی و کیفیت هایی که دارند قیمت های آنها مشخص می شود. درون خاویارهای مرغوب و اصیل ایرانی پروتئین های بسیار زیادی موجود است که به همین دلیل این محصول برای ورزشکاران مفید می باشد و پیشنهاد می شود برای آنها.

عرضه انواع خاویار در ایران

عرضه انواع خاویار در ایران بین نمایندگی ها و شرکت های بزرگ تولیدی صورت گرفته می شود‌. هر شرکت دارای محصول های بسیاری از خاویار ایرانی می باشد، زیرا محصول های موجود در کشور که در دریای خزر بسیار بزرگ میزیستند، همگی بومی کشور ما هستند و بیش از ۵ گونه مختلف هستند. اولین نوع و بهترین آنها خاویار بلوگا امپریال است. این خاویار زمان بسیاری صرف گونه ماهی اش میشود تا بدست آید که تقریبا بین ۱۰ تا ۱۴ سال می باشد این مدت زمان‌.

انواع دیگر گونه های خاویاری

 • بلوگا
 • بری
 • سوروگا
 • آسترا
 • کلاسیک
 • فشرده
 • شیلات
 • و….

قیمت فروش انواع خاویار اصل

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

خاویار هر کیلو در ایران

خاویار هر کیلو در ایران و جهان قیمتش چند است؟

خاویار هر کیلو در ایران و جهان قیمتش چند است؟ گونه های مهم ماهیانخاویاری در …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار