نمایندگی رایبد خاویار
خانه / خاویار پرورشی / خاویار بری / قیمت عمده خاویار ماهی بری
قیمت عمده خاویار ماهی بری
قیمت عمده خاویار ماهی بری

قیمت عمده خاویار ماهی بری

ماهی بری یکی از انواع ماهی های خاویار موجود در سطح بازار هستند در بازار های ایران به صورت عمده ای قیمت داشته و به فروش می رسد.

ماهی بری

خرید ماهی خاویار بری

خاویار های بری یا سیبری را از نام آن می شود متوجه شد که بومی ایران نیست. این ماهی خاویار بری در آب های سرد و شیرین رود خانه ها زندگی می کنند. منطقه رشد آن ها در رودخانه اوب و لینا سیبری است.
وزن ماهی خاویار بری(سیبری) در دل طبیعت به بیش از ۲۰۰ کیلو گرم نمی رسد، به همین دلیل در کشور های اروپایی برای فروش و تجارت آن را پرورش می دهند.
ماهی خاویار بری شبیه ماهی چالباش است. ولی ماهی چالباش به رنگ های قهوه ای تیره و طلایی زرد است. ولی مشخصات ظاهری ماهی بری(سیبری) به شکل:

  • تیغه های آبششی بادبزنی
  • پوره کوتاه
  • اندکی مسطح
  • و بریدگی لب آن پایین تر و عمیق تر

است.

ماهی خاویار سیبری قد آن ۲ متر است و ۵۶ تا ۱۰۰ کیلو گرم است و بسیار کم دیده می شود که ماهی سیبری به ۲۰۰ کیلو گرم یا بیش تر برسد عمر این ماهی خاوییار به ۶۰ سال نیز می رسد.

محل زندگی ماهی های سیبری:

  • ینی سیی
  • لنا تاکولیما
  • حوضه دریاچه بایکان

است.

افراد در آسیا و ایران هستند که علاقه زیادی به ماهی خاویار یا تخم خاویار ماهی سیبری دارند ولی این ماهی با ذائقه بسیاری از افراد در ایران و آُسیا و شرق کره ی زمین سازگار نیست زیرا مزه ای شور تر نسبت به خاویار های موجود در آسیا هستند پس ابتدا در قبل از خرید این ماهی توجه کنید که ای خاویار با ذائقه شما سازگار است یا خیر.

ماهی بری

خرید ماهی بری (سیبری)

برای شناخت خاویار ماهی سیبری در زمان خرید این خاویار باید به اندازه تخم این ماهی توجه کنید، ماهی های سیبری خاویار های ریز تری نسبت به خاویار های دیگر دارد، از هر ماهی بری یا سوروگا یک کیلو گرم خاویار به دست می آید.
از مشخصات ظاهری خود ماهی های سیبری این است که رنگی تیره دارند.

ماهی بری

قیمت خرید ماهی سیبری به صورت عمده

به دلیل قیمت های مختلف ماهی های سیبری و تخم ماهی خاویار در سطح بازار، عمده فروشان به این فکر رسیده اند که این خاویار ماهی سیبری را به صورت عمده قیمت گذاری کنند.
عمده فروشان خاویار سیبری مستقیم خاویار را از دست تولید کننده و پرورش دهنده خریداری می کنند، و دست خریدار می رسانند.

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا امپریال

فروش خاویار بری در ایران

فروش خاویار بری یا سیبری که به خاویار سورگا شباهت زیادی دارد و در شمال …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار