نمایندگی رایبد خاویار
خانه / خاویار پرورشی / فروش اینترنتی خاویار پرورشی اصل
فروش اینترنتی خاویار

فروش اینترنتی خاویار پرورشی اصل

فروش اینترنتی خاویار پرورشی اصل سبب شده تا این ماهی ها شهرت جهانی پیدا کنند. این محصولات در انواع متفاوتی در دسترس مشتریان قرار می گیرد و با توجه به تنوع محصولی که دارند با قیمت های متعددی به فروش می رسند.
خاویار علاوه بر این که از دریای خزر و دریای سیاه صید می شود نمونه ای دیگر هم در بازار ها وجود دارد که به آن خاویار پرورشی می گویند. خاویار پرورشی در مراکز خاویار پروری در شهر های مختلف ایران پرورش داده می شود.

تولید کننده خاویار پرورشی اصل

خاویار بلوگا، آسترا، سوروگا و فیل ماهی فقط از دریای خزر صید می شود و ۹۰ % از خاویار جهان را این دریا تامین و ۱۰ % دیگر از دریای سیاه است. اما ماهی پرورشی خاویار اگر افراد بتوانند شرایط را مهیا کنند در شهر های مختلف پرورش داده می شود. در کشور ما با تلاش افراد مستعد این امکان فراهم آمده و این ماهی باارزش در سطح عمده تولید می شود. برخی از این شهر های تولید کننده عبارتند از:

 • شهر ماندران
 • شهر گیلان
 • شهر اصقهان
 • شهر قم
 • شهر خوزستان
 • شهر مشهد
 • شهر تبریز

 

بسته بندی خاویار پرورشی رایبد خاویار

رایبد خاویار یکی از برند های فعال در کشور ما در زمینه تولید ماهی خاویار است که نمونه های مختلف ماهی را در بازار های ایرانی و خارجی ارائه می دهد. یک نوع از این ماهی های تولیدی این برند ماهی پرورشی خاویار است که با سطح کیفی عالی خود بسیار محبوب می باشد. از جمله کشور های متقاضی برای ماهی های خاویار رایبد خاویار کشور آمریکا است. رایبد خاویار محصولات را دربسته بندی هایی با اوزان متفاوت عرضه می کند تا به سود خود برسد. انواع بسته بندی ها به قرار زیر است:

 • بسته بندی ۳۰ گرمی
 • بسته بندی ۵۰ گرمی
 • بسته بندی ۷۰ گرمی
 • بسته بندی ۱۰۰ گرمی
 • بسته بندی ۱۵۰ گرمی
 • بسته بندی ۲۰۰ گرمی

عرضه خاویار پرورشی

خاویار پرورشی به منظور فروش بهتر خاویار در بازار ها به طروق مختلفی عرضه می شود. مشتریان می توانند هم به صورت اینترنتی و هم سنتی برای تهیه آن ها اقدام کنند روش اینترنتی را فروش اینترنتی خاویار هم می نامند. شکل ظاهری و نحوه عرضه ماهی ها بسیار برای مشتریان اهمیت دارد زیرا افراد می خواهند با هزینه بالایی که برای این محصولات پرداخت می کنند ماهی خوب و مرغوبی در دست داشته باشند. عرضه خاویار پرورشی به دو صورت می‌باشد که عبارتند از:

 • بسته بندی
 • فله

قیمت جدید خاویار در سال 1400

 

فروش اینترنتی خاویار

فروش اینترنتی خاویار در بازار ها روشی بسیار عالی و مقرون به صرفه است که مشتریان لازم نیست برای تهیه ماهی ها به بازار های شهری مراجعه کنند. فروش اینترنتی خاویار از طریق فروشگاه های اینترنتی و سایت ها اعمال می گردد که بسیار کار را برای خریدار و فروشنده راحت کرده است. خاویار های مرغوب و اصل و با کیفیت به شما عزیزان عرضه می شود این محصولات با ارزش از ارزش فوق العاده غذایی برخوردار است که در حال حاضر توسط شرکت معتبر رایبد خاویار با قیمت مناسب عرضه می شود

عرضه مستقیم خاویار در ایران

خاویار های متنوع در وطن عزیزمان ایران وجود دارد که به انواع مختلفی تقسیم می شود این محصولات با ارزش از ارزش فوق العاده ای برخوردار است که توسط شرکت معتبر رایبد خاویار به صورت اینترنتی عرضه می شود. خاویار های مختلف در کشور عزیزمان ایران به فروش می رسد این محصولات با ارزش در جهان از خاصیت های زیادی برخوردار بوده است این محصول با ارزش توسط نمایندگی بزرگ رایبد خاویار به فروش می رسد.

توزیع بدون واسطه انواع خاویار در تهران

خاویار های مختلفی در حال حاضر در کشور عزیزمان ایران به فروش می رسد . این محصولات با ارزش از ارزش فوق العاده در دنیا برخوردار است بهترین نوع خاویار خاویار های با کیفیت بلوگا هستند که از شرکت معتبر رایبد خاویار با قیمت مناسب عرضه می شود. خاویار های زیادی توسط سایت های مختلف که مربوط به مرکز های مختلف خاویاری است به شما عزیزان عرضه می شود این محصولات با ارزش از ارزش بالای غذایی برخوردار است که توسط سایت معتبر رایبد خاویار عرضه خواهد شد.

عرضه مستقیم بهترین انواع خاویار

خاویار های زیادی در کشور ایران تولید می شود که خاویار با کیفیت بلوگا یکی از آن ها است این محصول با ارزش توسط نمایندگی بزرگ رایبد خاویار به فروش می رسد. سایت های مختلف طراحی شده است که بدون شک شما عزیزان گرامی خاویار های با کیفیت خریداری کنید این محصولات با ارزش از سایت معتبر رایبد خاویار به صورت اینترنتی به فروش می رسد.

فروش خاویار در ایران به صورت کاملا آنلاین

در دنیای امروز بیشتر کالا هایی مانند خاویار که از خواص مفید بالایی برخوردار است که در حال حاضر در سراسر کشور عزیزمان ایران به صورت اینترنتی یا آنلاین به فروش می رسد. خاویار های زیاد در کشور عزیزمان ایران به فروش می رسد که این محصولات با ارزش در جهان از خاصیت بالایی برخوردار هستند که توسط شما عزیزان گرامی از سایت مرکز معتبر رایبد خاویار به فروش می رسد.

به منظور شناخته انواع خاویار باید موارد زیر را مد نظر داشت:

 • شفافیت و زیبایی رنگ دانه ها
 • خاویار تقلبی دانه های بسیار تیره رنگ دارد
 • نوع بسته بندی خاویار اصل شیک و حرفه ای می باشد
 • برند های خاویار تقلبی معمولا نا آشنا هستند

فروش اینترنتی خاویار

مراکز توزیع خاویار در تهران و کرج

مرکز های مختلف در کشور عزیزمان ایران وجود دارد که خاویار های با کیفیت را به نقاط مختلف ایران مانند تهران و کرج عرضه می شود این محصول توسط نمایندگی معتبر رایبد خاویار با قیمت مناسب به فروش می رسد. خاویار های مختلفی با کیفیت های متنوعی به کلانشهر های مختلف ایرانی از جمله تهران به فروش می رسد این محصولات از ارزش غذایی بالایی برخوردار است که در حال حاضر کشور عزیزمان ایران توسط نمایندگی های معتبر مانند رایبد خاویار عرضه خواهد شد.

پخش و توزیع خاویار، بهترین نوع خاویار در تهران

خاویار های زیاد در کشور عزیزمان ایران به فروش می رسد . این محصول توسط نمایندگی معتبر رایبد خاویار با کیفیت بالا به شما عزیزان توسط شرکت معتبر رایبد خاویار به فروش می رسد.نمایندگی های مختلفی در سراسر کشور عزیزمان ایران وجود دارد این محصولات با ارزش در جهان از خاصیت های زیادی برخوردار بوده است و از طرفداران بسیاری برخوردار است که در حال حاضر در کشور عزیزمان ایران به فروش می رسد.

پخش انواع خاویار در تهران

خاویار های مختلف در کشور عزیزمان ایران تولید می شود که دارای انواع مختلفی می باشد خاویار های مختلف در ایران وجود دارد که از طرفداران بسیاری برخوردار است این محصول با ارزش توسط نمایندگی معتبر رایبد خاویار به فروش می رسد. نمایندگی های مختلف خاویار های با کیفیت را به شما عزیزان عرضه می کند . این محصول با ارزش توسط نمایندگی معتبر رایبد خاویار با قیمت مناسب به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

فروش خوب و مستقیم خاویار

خاویار های مختلف در بازار های مختلف ایران به فروش خواهد رسید . این محصولات با ارزش در جهان از خاصیت های زیادی برخوردار هستند که توسط شما عزیزان گرامی از شرکت معتبر رایبد خاویار به فروش می رسد. سایت های مختلف خاویاری در کشور عزیزمان ایران وجود دارد که انواع مختلفی از خاویار ها را به شما عزیزان عرضه می کند این محصولات با ارزش از خواص مختلف و مفید غذایی برخوردار هستند که توسط شما عزیزان گرامی از شرکت معتبر رایبد خاویار با قیمت مناسب سفارش داده می شود.

برخی از مشخصه های مهم خاویار اصل ایرانی:

 • رنگ طبیعی
 • شفافیت مطلوب
 • اندازه دانه های استاندارد
 • نداشتن ناخالصی
 • بسته بندی بهداشتی
 • داشتن تاییدیه ها

فروش اینترنتی خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

فروشنده عمده خاویار پرورشی

فروشنده عمده خاویار پرورشی

خاویار پرورشی نمونه ای از پرفروش ترین انواع خاویار ایرانی است که فروشنده عمده خاویار …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار