نمایندگی رایبد خاویار
خانه / خاویار پرورشی / خاویار سوروگا / فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا
فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا

فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا

فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا از مراکزی است که به صورت تخصصی به فروش، توزیع خاویار سوروگا می پردازد. اگر بخواهید در این فروشگاه خرید کنید می توانید به سایت این فروشگاه رفته و محصول را در سبد خرید خود سفارش دهید.

خاویار سوروگا در بازار

خاویار سوروگا از ماهی به نام ازون برون ( دراکول ) تهیه می شود، برخی نیز نام ماهی و خاویار ان را سوروگا می نامد.
شناخت اینگونه ماهی برای تهیه خاویار سوروگا در بازار خاویار لازم است.
مشخصات کلی این ماهی را اینگونه بیان کرده اند :

 • طویل
 • دارای جثه باریک
 • پوزه این ماهی بلندتر از سایر ماهیان است و حالت خمیده به بالا دارد.
 • فلس های این ماهی استخوانی بوده و لوزی مانند هستند.
 • طول این ماهیان ۱ تا ۵/۱ است.
 • بیشترین وزن آن را ۲۵ کیلو اعلام کرده اند.

اگر بخواهیم خاویار سوروگا را در بازار خریداری کنیم لازم است بدانیم که :

 • اندازه دانه های این خاویار ریز است.
 • رنگ این خاویار خاکستری تیره است.

قیمت فروش خاویار صادراتی

فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا

در ایران برخی فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا ایرانی ( سوروگا، آسترا، بلوگا ) را عرضه می کنند. قدمت فعالیت این فروشگاه های اینترنتی به ۳۰سال هم می رسد و شما می توانید با اطمسنان خاطر محصول را از فروشگاه خریداری کنید. آیا تا کنون از خود سوال کرده اید که این فروشگاه ها با حمایت چه کسانی یا چه مراجعی به فعالیت می پردازند؟

فروشگاه آنلاین خاویار در ایران

همان طور که گفتیم بازار خاویار ( فروش، تولید، توزیع، صادرات و غیره ) در دست دولت است یعنی نهادهای دولتی اقدام به هرگونه فعالیت در حیطه این محصول در یازار می کنند. شیلات پرورش ماهیان خاویاری در نظارت دولت، محصولات خود را به فروشگاه های اینترنتی معتبر می دهد.

بیشتر بدانید

برخی از شرکت های باسابقه محصولات خاویار ایران را در نمایشگاه های کشورهای خارجه به نمایش می گذارند. نمایشگاه ها راهی مناسب برای عرضه خاویار به بازارهای جهانی است. این مراکز باعث ارتباط نزدیک با مشتریان و آشنایی بهتر با محصولات است. خاویار سوروگا در دو نوع دریایی و پرورشی در بازار عرضه می شود.

فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا

روش های مصرف خاویار

اکثر مصرف کنندگان خاویار را در وعده صبحانه می خورند. ( انرژی بالای این مواد در طول روز باعث نشاط و سرزندگی می شود. ) خاویار را می توان به صورت خام یا پخته مصرف کرد. از خاویار خام بوی تند ماهی حس می شود، بنابراین مصرف خام آن توصیه نمی شود. بعضی از کشورها خاویار را با زرده تخم مرغ و پیاز می پزند و بعد میل می کنند. طرز طبخ و آماده کردن خاویار به ذائقه آشپزی هر فرد بستگی دارد. در ایران خاویار را با سبزی های معطر مخلوط کرده و در درون نان قرار داده و با کره سرخ می کنند.

سایت آنلاین توزیع خاویار عمده

سایت های معتبر توزیع کننده خاویار به شما عزیزان وجود دارد که خاویار های با کیفیت عرضه می کنند . شرکت معتبر رایبد خاویار خاویار های با کیفیت از طریق سایت اینترنتی خود به صورت عمده و خرده به فروش می رساند.

عرضه و توزیع خاویار به صورت عمده

خاویار های مختلف در کشور عزیزمان ایران به فروش می رسد. این محصولات با ارزش از ارزش فوق العاده ای برخوردار هستند. که توسط شما عزیزان گرامی می از شرکت معتبر رایبد خاویار به فروش می رسد. خاویار های زیادی در کشور عزیزمان ایران به فروش می رسد. که شرکت معتبر رایبد خاویار آن را با شرایط خوبی که دارند به شما عزیزان همراه یونولیت و یخ عرضه می شود.

سایت آنلاین فروش خاویار درجه یک

سایت های معتبر در کشور عزیزمان ایران وجود دارد که محصول های با ارزش خاویاری را به شما عزیزان عرضه می شود. شرکت معتبر رایبد خاویار نیز از سایت معتبر خاویار را عرضه می کند. خاویار های با کیفیتی در کشور ایران وجود دارد که از انواع مختلف برخوردار است. این محصول با ارزش توسط شرکت معتبر رایبد خاویار به داخل و خارج کشور عرضه می شود.

قیمت توزیع خاویار درجه یک

سایت های معتبر خاویاری وجود دارد که خاویار های با کیفیت را به شما عزیزان با طعم فوق العاده عرضه می کند. این محصول توسط مرکز معتبر رایبد خاویار با قیمت مناسب به فروش می رسد. خاویار پرورشی ایرانی  یک غذای ارزشمند و لوکس در جهان است که انواع مختلفی دارد. از ارزش فوق العاده غذایی برخوردار است این محصول با ارزش از پروتئین های زیادی برخوردار بوده است. که در حال حاضر توسط شرکت معتبر رایبد خاویار با کیفیت بالا به فروش می رسد.

خرید عمده خاویار به صورت اینترنتی و بی واسطه

سایت های معتبر اینترنتی مانند سایت معتبر رایبد خاویار وجود دارد. که خاویار با کیفیت ایران را به صورت عمده و خرده به فروش می رساند. این محصولات با ارزش توسط شرکت معتبر رایبد خاویار به صورت اینترنتی به فروش می رسد. شرکت های مختلفی خاویاری وجود دارد که خاویار های با کیفیت به شما عزیزان عرضه می کند که به ترتیب ذیل می باشد:

 • رایبد خاویار
 • باهو خاویار
 • تلاژن
 • نگین خاویار
 • میراث خاویار
 • و….

فروش خاویار بری

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

فروش خاویار سوروگا

فروش خاویار سوروگا

فروش انواع خاویار سوروگا از طریق این سایت و مشاورین این سایت در سراسر کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار