نمایندگی رایبد خاویار
خانه / خاویار ایرانی / خاویار را چگونه بخوریم ؟

خاویار را چگونه بخوریم ؟

خاویار را چگونه بخوریم ؟قبل از اینکه بخواهم توضیحی در مورد سوال ( خاویار را چگونه بخوریم ؟ ) بدهم، باید نکاتی در مورد نگهداری خاویار قبل از خوردن آن یاد آور شوم. همه ایرانی ها میدانند که خاویار یک غذای لوکس و بسیار مغذی است ولی شاید با طبع خاویار آشنا نباشند. خاویار را از شکم ماهی به دست می آورند و همان تخم ماهی است. گونه ایی ارزشمند از ماهی که جمعیت اصلی آن در دریای خزر زندگی می کند.

خاویار را چگونه بخوریم ؟

طبع خاویار سرد است یا گرم؟

با توجه به این که خاویار از ماهی گرفته می شود و ماهی ها نیز طبع سردی دارند پس خاویار هم طبع سرد دارد و برای کسانی که دانستن طبع سرد یا گرم غذا برایشان مهم است، خوب است که بدانند خاویاراصل ایرانی طبع سرد دارد.

خاویار را چگونه بخوریم ؟

نحوه نگهداری خاویار به چه صورت است؟

نگهداری خاویار به چند بخش تقسییم می شود که باید آنرا دانست و رعایت کرد تا هم طعم و کیفیت خاویار حفظ گردد فاسد نشود:

• قبل از باز شدن وکیوم درب کنسرو خاویار
• بعد از باز شدن وکیوم درب کنسرو خاویار

قبل از اینکه بخواهید خاویار را بخورید آنرا در یخچال قرار دهید. البته در دمای خاص -۳ تا +۴ درجه سانتی گراد تا خاویار ماندگاری خود را حفظ کند. اگر می خواهید خاویار را در مدت زمان طولانی تری نگهداری کنید فقط در بازه زمانی که روی خاویار درج شده فرصت دارید آنرا میل کنید. معمولا از تاریخ بسته بندی ۳ الی ۴ ماه تاریخ انقضا دارد.
بعد از باز شدن درب کنسرو خاویار اگر می خواهید آنرا در یک وعده استفاده کنید مشکلی نیست، اما اگر بخواهید در چند وعده استفاده نمایید باید بدانید که بعد از باز شدن وکیوم درب کنسرو شما نهایتا تا ۷ الی ۱۰ روز می توانید آنرا میل نمایید. در غیر این صورت خاویار فاسد می گردد.

نشانه های فاسد شدن خاویار

چند موردی به صورت تیتوار اشاره می گردد که لازم است به آن توجه شود

• رنگ خاویار تغییر میکند
• مزه خاویار تلخ یا ترش میشود
• بو بدی میدهد (البته داشتن بو ماهی طبیعی است)
• در مواردی ممکن است کپک زدگی هم باشد
• به تاریخ انقضا و سایر علایم بهداشتی روی بسته توجه کنید

خاویار را در چه وعده ایی می خورند؟

خاویار را چگونه بخوریم ؟ به خاطر مقوی و مغذی بودن خاویار بیشتر در وعده های صبحانه آنرا می خورند تا از انرژی آن در طول روز بهره ببرند و حس خوبی داشته باشند. همچنین خاویار برای کودکان، افراد مسن، مادران باردار و شیرده، درمان و بهبود بیماریهای مختلف، تقویت قوای جنسی آقایان و خانم ها، کمک به گذراندن دوره نقاهت بیماری و… بسیار مفید و موثر است.

خاویار را چگونه بخوریم ؟

خاویار را چگونه بخوریم ؟همان طور که گفته شد خاویار بسیار مفید و مغذی است و برای خورد در وعده صبحانه بسیار توصیه می گردد. خاویار را همراه با نیمرو یا تخم مرغ آب پز، همراه با پاستا و ماکارونی، انواع میوه ها همچون آووکادو، با عسل، نون تست، در کنار میگو و یا سوشی و یا هر غذایی که به سلیقه و نظر سر آشپز باشد، می توانید خاویار لوکس ایرانی را سرو و از مصرف آن لذت ببرید.

انواع خاویار ایرانی اصل

  • خاویار بلوگا
  • خاویار سوروگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار بری

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

برترین نوع خاویار برای صادرات

برترین نوع خاویار برای صادرات کدام است؟

برترین نوع خاویار برای صادرات کدام است؟ یکی از مهم ترین خاویارهای ایران که امروزه …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار